top of page
OMAKS LOGO TR.png
bina.png

OMAKS Ajans ve Matbaacılık; kendini sürekli geliştirip büyümeyi hedefleyen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sektöründe hızlı ama emin adımlarla ilerleyen, karton alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur.

Ürün ambalajında kullanılan blisterden iç kutulara, otomatik dolum hatları ile uyumlu flip-top kutulardan farklı kilit mekanizmalarına sahip kutulara, teşhir amaçlı market-reyon standlarından yüksek mukavemetli ofset sıvamalı ambalajlara ve taşıma kolilerine kadar müşterilerimizin ambalaja dair ihtiyaç duyabileceği tüm hizmeti vermekteyiz.

Kurulduğu tarihten bu yana süren, sürekli iyileştirme ve maksimum kalite anlayışı, “ISO 9001:2015, FSC CoC Tedarik Zinciri, BRC/PM Gıda Ambalajı Kalite Yönetim Sistemleri” ile belgelenmiş durumdadır. Teknolojimiz ve gelişen sistemlerimiz, kurumsal yapımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Alanında son derece profesyonel ekibimiz, OMAKS kalitesini her geçen gün daha üst seviyelere çıkarmaktadır.

Müşteri odaklı bir misyonu benimseyen OMAKS, %50 üretim %50 hizmet anlayışıyla yola çıkarak müşterilerinin beklentilerini en hızlı şekilde karşılamayı kendine hedef belirlemiştir. OMAKS bu yaklaşımıyla kurulduğu tarihten bugüne kadar; ilaç, kırtasiye, gıda, şekerleme, kozmetik, endüstri ve daha birçok farklı sektörde yer alan Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına entegre ambalaj çözümleri sunmaktadır.

Kurumsal çözüm ortağımız, oluklu mukavva ambalaj sanayinde hizmet vermekte olan VERPAK AMBALAJ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ ile müşterilerimizin iç ambalajlarının yanı sıra dış ambalaj ihtiyaçlarını da karşılamaktayız. www.verpak.com.tr

bottom of page