top of page
bina.webp

OMAKS Matbaacılık; kendini sürekli geliştirip büyümeyi hedefleyen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sektöründe hızlı ama emin adımlarla ilerleyen, karton ambalaj alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur.

 

Ürün ambalajında kullanılan blisterden iç kutulara, otomatik dolum hatları ile uyumlu flip-top kutulardan farklı kilit mekanizmalarına sahip kutulara, teşhir amaçlı market-reyon standlarından yüksek mukavemetli ofset sıvamalı ambalajlara ve taşıma kolilerine kadar müşterilerimizin ambalaja dair ihtiyaç duyabileceği tüm hizmeti vermekteyiz.

 

Kurulduğu tarihten bu yana süren, sürekli iyileştirme ve maksimum kalite anlayışı, “ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, FSC CoC Tedarik Zinciri, BRC-PM Ambalaj ve Ambalaj Malzemeleri Global Standart”ına göre belgelenmiş durumdadır. Teknolojimiz ve gelişen sistemlerimiz, kurumsal yapımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Alanında son derece profesyonel ekibimiz, OMAKS kalitesini her geçen gün daha üst seviyelere çıkarmaktadır.

Müşteri odaklı bir misyonu benimseyen OMAKS, % 100 üretim ve hizmet anlayışıyla yola çıkarak müşterilerinin beklentilerini en hızlı şekilde karşılamayı kendine hedef belirlemiştir. OMAKS bu yaklaşımıyla kurulduğu tarihten bugüne kadar; ilaç, kozmetik, kırtasiye, gıda, şekerleme, tekstil, endüstri ve daha birçok farklı sektörde yer alan Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen kuruluşlarına entegre ambalaj çözümleri sunmaktadır.

bottom of page