top of page
bina.webp

Omaks Ambalaj, merkezi İstanbul, Türkiye'de bulunan yenilikçi ambalaj çözümlerinin lider üreticisidir. Bizim için müşteri memnuniyeti, kalite devamlılığı ve çeşitli sektör ihtiyaçlarının karşılanması 1995 yılından bu yana en önemli ilkelerimizdir.

Ambalajın ürünleri korumada, marka görünürlüğünü artırmada ve tedarik zinciri verimliliğini optimize etmede oynadığı kritik rolü anlıyoruz. Ambalaj sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimimizle, işlevselliği estetik ile birleştiren yüksek kaliteli ambalaj çözümleri tasarlama ve üretme konusunda uzmanlık geliştirdik. Lüks tasarımlı kutulardan otomatik dolum hatlarına uyumlu kutulara kadar geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Ayrıca kapsamlı hizmet yelpazemiz arasında özel ambalaj tasarımı, sürdürülebilir ambalaj çözümleri, küçük ve büyük ölçekli üretimi destekleyen üretim kapasitesi, tedarik zinciri yönetimi ve lojistik desteği yer alıyor.

ISO 9001:2015 ve BRC PM  sertifikaları ile sertifikalandırılmış kuruluşumuzdan bu yana sektördeki mükemmellik ve sürekli iyileştirme ve maksimum kaliteye olan bağlılığımız aracılığıyla müşterilerimize üstün değer sunmaya kararlıyız. Bu sertifikalar, doğrudan gıdayla temas eden ve farmasötik ambalaj ürünlerinin üretiminde en hijyenik ortamı garanti eder. Teknolojimiz ve gelişen sistemlerimiz kurumsal yapımızın vazgeçilmez parçalarıdır ve kendini işine adamış profesyonellerden oluşan ekibimiz, belirli gereksinimlere ve hedeflere uygun ambalaj çözümleri geliştirmek için müşterilerle işbirliği yapmaya isteklidir.

Çevreyi korumanın önemini biliyor ve yenilenebilir, geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir malzemeleri öne çıkaran bir ürün portföyüyle sizlere yenilikçi ambalaj çözümleri sunuyoruz. Omaks'ın müşteri odaklı misyonu, üretim ve hizmet kalitesine eşit önem vererek müşteri beklentilerini en kısa sürede karşılamayı amaçlamaktadır. Bu yaklaşımla Omaks, kozmetik gıda, şekerleme, içecek, yiyecek servisi, ev, kişisel bakım ve ilaç endüstrilerinde dünyanın en tanınmış markalarından bazılarına entegre ambalaj çözümleri sunmaktadır.

 

Başarılarımızı gösterme ve işinizin başarısına katkıda bulunma fırsatını sabırsızlıkla bekliyoruz.

bottom of page